Dr Kamila Matthies, LL.M.

Nasz Zespół

Skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

dr Kamila Matthies, LL.M.

adwokat, specjalista ds. karnych

Adwokat z ponad 13-letnim doświadczeniem, prawnik- karnista z powołania i z pasji.

W codziennej pracy realizuje swoją misję, którą jest pomaganie innym ludziom oraz wspieranie ich w trudnych sytuacjach.

Uwielbia wyzwania i problemy, ponieważ do perfekcji opanowała umiejętność ich pokonywania! Uważa, że nawet w najbardziej beznadziejnej sprawie zawsze da się coś zrobić i udowadnia to, o czym świadczą tysiące zadowolonych Klientów.

Adwokat

Asystent

mgr Bartosz Jakimiec, LL.M.

prawnik, asystent adwokata

Absolwent kierunku prawo polskie i niemieckie (German and Polish Law) prowadzonego wspólnie przez Uniwersytet Europejski Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, asystent naukowy na Katedrze Polskiego Prawa Karnego prowadzonej przez prof. EUV dr hab. Macieja Małolepszego na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

W kancelarii zajmuje się wstępnym opracowaniem spraw oraz przygotowuje projekty pism procesowych i opinii prawnych. Prowadzi również kontakt z naszymi Klientami oraz udziela informacji na temat toczących się spraw.

mgr Edyta Kurzątek

polski sekretariat

Absolwentka kierunku prawo kanoniczne ze specjalnością kanoniczo-cywilną prowadzonego przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

W kancelarii opiekuje się polskojęzycznymi Klientami, wspierając ich w załatwieniu wszelkich formalności oraz udzielając odpowiedzi na pytania. Dba o wysoką jakość obsługi administracyjnej Klientów.

Sekretariat

Sekretariat

Rita Schäfer

niemiecki sekretariat
W Kancelarii zajmuje się obsługą administracyjną oraz kontaktem z niemieckim urzędami i sądami. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki!

Doreen Baumann

niemiecki sekretariat
W Kancelarii zajmuje się obsługą administracyjną oraz kontaktem z niemieckim urzędami oraz sądami. Profesjonalnie i niezawodnie dba o interesy Klientów i Kancelarii

Sekretariat

Kontakt
Skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
ADRES:

Polski Adwokat Niemcy Dr Kamila Matthies
Holzmarkt 4a,
15230 Frankfurt (Oder)
Niemcy

TELEFON:

+48 696 568 151

0049 335 606 910 20 (niemiecki sekretariat)
0049 335 606 910 25 (polski sekretariat)
0049 177 384 0136 (numer alarmowy SOS 24/7)

[brb_collection id="4674"]