Dr Kamila Matthies, LL.M.

MPU w Niemczech – współpracujemy z psychologiem!

Closeup of lawyer or executive signing a contract, placed on black desk.
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Rozwijamy się, aby jeszcze skuteczniej pomagać Naszym Klientom! Mamy przyjemność poinformować o nawiązaniu współpracy z Panią Joanną Małolepszą-Mitko (Joanna Małolepsza-Mitko, Malolepsza Praxis), która jako psycholog i doradca MPU wspiera kierowców poprzez przygotowanie ich do tego trudnego egzaminu.
Wspólnie z Panią Joanną przygotowujemy specjalny projekt edukacyjny dla naszych Klientów i Obserwatorów, w którym omówimy krok po kroku problematykę odebrania uprawnień do kierowania pojazdami na terenie Niemiec oraz procedurę ich odzyskania, łącznie z kwestiami związanymi z przygotowaniem do testu MPU i jego przebiegiem!
Zachęcamy do zapoznania się z poniżej przedstawionym opisem profilu zawodowego Pani Joanny oraz zakresem jej działalności.
Witam serdecznie. Jestem psychologiem, pedagogiem, doradcą MPU, absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Wspieranie człowieka w rozwoju osobistym i zawodowym oraz w trudnych momentach w jego życiu jest moją misją. Podczas sesji indywidualnych i szkoleń, koncentruję się, aby polepszyć funkcjonowanie i samopoczucie moich klientów. Każdy człowiek zasługuje, aby żyć w zgodzie ze sobą, ze swoimi potrzebami, wartościami i realizował swój potencjał. Dzielę się z klientami pokładami motywacji. Inspiruję!
W swojej pracy łączę wiedzę i umiejętności psychologiczne, pedagogiczne, coachingowe, terapeutyczne i trenerskie prowadząc gabinet psychologiczno-coachingowy w Berlinie w języku polskim i niemieckim. Mój dorobek obejmuje blisko 3600 godzin bezpośredniej pracy z ludźmi – zarówno grupowo jak i indywidualnie.
Pracuję sprawdzonymi i bezpiecznymi technikami, opartymi o rzetelną wiedzę psychologiczną. Pracuję w oparciu o nurt terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, kodeks etyczny Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz metodologię i standardy QRC – Qualitätsring Coaching und Beratung.
Oferta gabinetu Berlin Mitte & ONLINE:
• konsultacje psychologiczne i sesje coachingowe – współpraca z niemieckimi kasami chorych i urzędem pracy JobCenter,
• doradztwo psychologiczne – przygotowanie do badania MPU/Alkoholowy-/Narkotykowy program abscynencyjny wymagany do badania MPU,
• kursy Stressmanagement/Prewencja wypalenia zawodowego/Wzmocnienie poczucia własnej wartości – współpraca z niemieckimi kasami chorych,
• pierwsza konsultacja telefoniczna jest bezpłatna.
Szczegółowe informacje i kontakt: www.malolepsza-praxis.de

Udostępnij nasz wpis!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Kontakt
Skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
ADRES:

Polski Adwokat Niemcy Dr Kamila Matthies
Logenstraße 8,
Oderturm, 10 piętro
15230 Frankfurt (Oder)
Niemcy

TELEFON:

+48 696 568 151
+49 177 384 0136 (numer alarmowy SOS 24/7)

Beim Telefonieren von einem deutschen Netz:

0335 23 01 00 00
0177 384 0136 (24-Std. Notfallnummer)

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.