Dr Kamila Matthies, LL.M.

Jakość Usług

Z pasją i zaangażowaniem wspieramy naszych klientów!
Doświadczenie

Usługi świadczone przez naszą Kancelarię charakteryzują się najwyższą jakością oraz kompleksowością.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych i karno-skarbowych, setki godzin spędzone na salach rozpraw na terenie całych Niemiec oraz ciągłe rozwijanie się i doskonalenie kompetencji, w szczególności badanie ciągle zmieniającego się orzecznictwa, przekładają się na nasz wysoki profesjonalizm i skuteczność świadczonych przez nas usług.

Na wysokie wyniki naszej pracy wpływ ma również doświadczenie w pracy naukowej na Uniwersytecie Europejskim Viadrina, jakie posiada mec. dr Kamila Matthies, LL.M. Pozwala ono spojrzeć nam na każdą sprawę nie tylko z praktycznego, ale również z naukowego i teoretycznego punktu widzenia, który nie raz zaskakuje naszych przeciwników procesowych.

Wyspecjalizowanie naszej Kancelarii w prawie karnym i karnym-skarbowym pozwala nam na zajmowanie się sprawami naszych klientów w sposób sprawny, fachowy i profesjonalny. Nie zajmujemy się sprawami, na których się nie znamy oraz tymi, w których nie jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć dla naszych klientów najlepsze rezultaty.

Zaangażowanie

Sprawy naszych klientów prowadzimy z najwyższym zaangażowaniem i determinacją, mając jednocześnie świadomość szczególnej sytuacji w jakiej się znajdują, będąc konfrontowanymi z organami wymiaru sprawiedliwości czy administracji publicznej.

Jesteśmy pasjonatami naszej pracy i lubimy to co robimy. Każda sprawa jest dla nas tak samo ważna i istotna. Nie ma spraw lepszych i gorszych – do każdej podchodzimy z równą determinacją, pasją i zaangażowaniem.

Rozumiemy wagę zaufania, jakie okazują nam nasi klienci, powierzając nam swoje problemy i nigdy nie staramy się go zawieść. Naszej pracy przyświeca dewiza, że nie ma spraw beznadziejnych i zawsze da się znaleźć jakieś wyjście, nawet z najgorszej sytuacji. Trzeba tylko wiedzieć gdzie. Ale to zostawcie już Nam!

Dyspozycyjność i komunikatywność

W naszych działaniach dbamy nie tylko o to, aby nasi Klienci byli zadowoleni i usatysfakcjonowani podejmowanymi przez nas działaniami, ale również, żeby byli o nich dobrze poinformowani.

Dzięki Naszemu zgranemu zespołowi składającemu się z pracowników polskich i niemieckich, jesteśmy w stanie szybko (co w prawie karnym jest szczególnie ważne) reagować i odpowiadać na Twoje potrzeby oraz znajdować na nie jak najlepsze rozwiązania. Kontakt z nami jest bezproblemowy. Staramy się zawsze szybko odpowiadać na zadawane pytania i wyjaśniamy wszelkie wątpliwości.

Dyspozycyjność i komunikatywność to nasze cechy rozpoznawcze!

Poufność i zaufanie

Podejmując się Twojej sprawy wiemy, jak ważne jest, żeby zadbać o Twoją anonimowość oraz o to, aby informacja, że toczy się przeciwko Tobie postępowanie karne pozostała tylko pomiędzy nami.

Mając to na uwadze podejmujemy wszelkie starania, aby nikt niepowołany nie dowiedział się o toczonych przeciwko Tobie sprawach. Dokumenty przesyłane między Kancelarią a klientem są specjalnie szyfrowane.

W szczególny sposób zwracamy również uwagę na ochronę twoich danych osobowych oraz respektowanie tajemnicy adwokackiej, również wobec najbliższej rodziny.

Możesz zatem nam zaufać i nie obawiać się, że informacja o Twojej sprawie wyjdzie na światło dzienne.

Kontakt
Skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
ADRES:

Polski Adwokat Niemcy Dr Kamila Matthies
Logenstraße 8,
Oderturm, 10 piętro
15230 Frankfurt (Oder)
Niemcy

TELEFON:

+48 696 568 151
+49 177 384 0136 (numer alarmowy SOS 24/7)

Beim Telefonieren von einem deutschen Netz:

0335 23 01 00 00
0177 384 0136 (24-Std. Notfallnummer)

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.